دسته
لينك هاي دسترسي سريع
مطالب من در ثبت مطالب روزانه
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1077703
تعداد نوشته ها : 1368
تعداد نظرات : 348
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي

تا این لحظه گلزنی در استادیوم المپیکو را تجربه نکرده بود. برابر کاتانیا فرصت مناسبی پیدا کرد تا در کنار دل پیرو در ترکیب یووه حاضر شود و شایستگی های خود را ثابت نماید. هم تیمی هایش برای گلزنی او تلاش کردند و بارها او را در فرصت گلزنی قرار دادند. در این میان کاپیتان بیشتر از دیگران سعی کرد تا وارثش را به گل نزدیک کند و سرانجام با پاسی زیبا و بی نقص و با حرکتی که از سوی سبا اغاز شده بود موفق شد یار جوان را در فرصت گلزنی قرار دهد و او نیز با ضربه ای دیدنی نخستین گل خود را در خانه برای سیاه و سفیدپوشان به ثمر رساند تا در این پیروزی سهم بزرگی داشته باشد.
گل زدم، کودکی تمام شد. خوشحالم ممنونم از دل پیرو که به من پاس زیبایی داد و مرا در اغوش گرفت. اما ممنونم از تمام هم تیمی هایم که مرا دلگرم و تشویق کردند. یک دلگرمی بزرگ و واقعی. همچنین از امائوری که در نیمه نخست توپ مناسبی برای من ارسال کرد، خیلی خوشحالم که نمایش خوبی ارائه کردم. تنها خواسته من کسب فرصت است و می خواهم با این پیراهن و با این تیم تجربه کسب کنم.

جمعه بیست و هفتم 10 1387

در مدتی که به عنوان جانشین مائورو کامورانزی در ترکیب بانوی پیر قرار می گیرد یک بازیکن شایسته و موفق نشان داده، غیبت هافبک ایتالیایی – ارژانتینی کمتر احساس می شود و در لحظاتی همکاری بسیار خوبی با کاپیتان دارد. زننده گل نخست بیانکونری در دیدار برابر کاتانیا از نمایش یووه راضی و خشنود است " خوشحالم از نتیجه و نمایشی که ارائه کردیم. مائورو یک قهرمان بزرگ است و من از او نکته های فراوانی اموختم. من باید کمی دیگر تلاش کنم تا نوبت حضور در ترکیب فرا رسد. علاقه خود را به پیراهن تیم ملی پنهان نمی کنم، به هر حال دوران باشکوهی را با یووه سپری می کنم و از این لحظات لذت می برم. در صورتی که در ماه فوریه به تیم ملی دعوت شوم فوق العاده احساس خوشبختی خواهم کرد.
وی به اسیب دیدگی خود در گذشته اشاره می کند و می گوید: دو سال سخت را پشت سر گذاشتم اما در حال حاضر امیدوارم بتوانم بدون مشکل ادامه دهم. احساس امادگی می کنم و هر روز در تمرینات با امادگی بیشتر حاضر می شوم. همیشه باید رشد و پیشرفت کرد.
مارکو از بازگشت مصدومین یووه خوشحال است " اسیب دیده های زیادی داشتیم اما اهسته اهسته انان را در کنار خود می بنیم، به انها نیاز داریم باید تا پایان راه به خوبی پیش رویم، تا امروز بدون انان خوب نتیجه گرفتیم .
هافبک بیانکونری در ادامه از بوفون می گوید: جیجی قیمت ندارد، مطمئنا یافتن سنگربانی مانند او بسیار دشوار است. یووه هرگز او را از دست نخواهد داد.
اما بانوی پیر در لیگ قهرمانان حضور دارد و این رقابت ها یک هدف بزرگ به شمار می رود، مارکیونی به این مسئله نیز اشاره ای کوتاه می کند " ما در سه جام معتبر حضور داریم و برای هر یک برنامه های خاصی در پیش داریم. باید در دیدارهای سختی که در سری ا پیشروی دایم مانند بازی برابر لاتزیو، فیورنتیا و اودینزه پیروز شویم و نیم نگاهی نیز به لیگ قهرمانان داشته باشیم، به رقابتی که برای ما ارزش و اعتباری بزرگ داشته باشیم. پیروزی را می خواهیم و برای کسب ان تلاش خواهیم کرد.
مارکیونی در پایان به پست خود در یوونتوس پرداخت و تاکید کرد به بازی در پست هافبک سمت چپ علاقه زیادی دارد اما در دیدارهای ترجیح داده می شود در سمت راست بازی کند، به هر حال نقش او چنین است و از شرایط خوب راضی است.

جمعه بیست و هفتم 10 1387
کریستینو زانتی هافبک تیم یوونتوس آمادگی خود پس از بازگشت از مصدومیت و بازی در برابر کاتانیا بسیار خوشحال است. این بازیکن جنگنده در ابتدای فصل با مشکل مصدومیت روبرو شد و مدت بسیار زیادی از نیم فصل اول را بیرون از میدان سپری کرد. شب گذشته یووه با 3 گل حریف خود کاتانیا را در جام حذفی ایتالیا شکست داد و این بهترین هدیه برای بازگشت کریستینو به او بود: "من از بازی خودم راضی ام. من مدت طولانی را بدون بازی سپری کردم ولی مشکلی در این بازی با هم تیمی هایم نداشتم. احساس خوبی دارم و مطمئن هستم که بار دیگر به شرایط مطلوب باز می گردم. کل تیم در برابر کاتانیا خوب بودند چون ما سعی داشتیم شخصیت اصلی خود را به نمایش بگذاریم. کوپا ایتالیا هم برای ما هدف محسوب می شود درست مانند لیگ قهرمانان و ما با جدیت آن را دنبال خواهیم کرد. ما در همه جام ها مدعی هستیم زیرا ترکیب بسیار خوبی داریم و مربی که با این همه مصدوم تیم را در شرایط مطلوب نگه داشته است.
جمعه بیست و هفتم 10 1387
X